Katalog drukowany – Jesień 2016

Pobierz plik PDF
Przeglądaj

DentoMarket.pl – Autoryzowany przedstawiciel COXO

Autoryzowany sprzedawca sprzetu stomatologicznego COXO 20 maja 2015 roku uzyskaliśmy jako jedyni w Polsce status autoryzowanego przedstawiciela marki COXO.

Nasza wyłączność w reprezentowaniu firmy COXO na terenie kraju to nie tylko zaszczyt, ale i obowiązki. Taki certyfikat to gwarancja oryginalności produktów, doradztwa, obsługi i serwisu najwyższej jakości.
Masz pytania? Zadzwoń na infolinię! (44) 648-44-44
Menu

DENTO-VIRACTIS

Strona główna»Producenci»DENTO-VIRACTIS
DENTO-VIRACTIS 2017-04-25T00:13:50+00:00

Dento-Viractis

DENTO-VIRACTIS to szeroka gama produktów dezynfekujących rozwijanych w laboratoriach HYGITECH/C.F.P.M.

HYGITECH to firma będąca projektantem i producentem środków higienicznych. HYGITECH wspiera służby medyczne w walce przeciw chorobotwórczym ustrojom.

Produkty DENTO-VIRACTIS opracowane zostały w rezultacie intensywnych i systematycznych badań w specjalistycznych laboratoriach przez zespół renomowanych specjalistów i chemików. DENTO-VIRACTIS dostarcza pełną ofertę wysokiej jakości produktów zgodnych z normami CE, wytwarzanych w certyfikowanych zakładach. Wyroby te testowane są pod ścisłym nadzorem w laboratoriach zatwierdzonych przez COFRAC.

Produkty DENTO-VIRACTIS obejmują środki dezynfekujące do instrumentów medycznych oraz substancje czyszczące i usuwające zapachy z powierzchni i systemów ssących oraz dezynfekujące ręce. Substancje te są przyjazne i wygodne do użycia.

 

DENTO-VIRACTIS gwarantuje pełną higienę. Mogą być Państwo pewni efektywnej walki z ryzykami infekcyjnymi.

Strona WWW producenta

Nowości od firmy DENTO-VIRACTIS

Wszystkie produkty producenta