Katalog drukowany – Jesień 2016

Pobierz plik PDF
Przeglądaj

DentoMarket.pl – Autoryzowany przedstawiciel COXO

Autoryzowany sprzedawca sprzetu stomatologicznego COXO 20 maja 2015 roku uzyskaliśmy jako jedyni w Polsce status autoryzowanego przedstawiciela marki COXO.

Nasza wyłączność w reprezentowaniu firmy COXO na terenie kraju to nie tylko zaszczyt, ale i obowiązki. Taki certyfikat to gwarancja oryginalności produktów, doradztwa, obsługi i serwisu najwyższej jakości.
Masz pytania? Zadzwoń na infolinię! (44) 648-44-44
Menu
bene 2017-04-25T00:13:50+00:00

bene myjki ultradźwiękoweBene to na Polskim rynku nowa alternatywa w dziedzinie wysokiej jakości myjek ultradźwiękowych. Technologia ta jest stosowana już od wielu lat w różnych krajach na całym świecie.

Szczycimy się najwyższą jakością i niezawodnością naszych produktów, czego potwierdzeniem mogą być liczne certyfikaty i opatentowane rozwiązania technologiczne. Myjki Bene charakteryzują się niską emisją hałasu ultradźwiękowego, co znacznie polepsza komfort pracy i minimalizuje negatywny wpływ ultradźwięków na zdrowie. Z powodzeniem udowadniamy, że skuteczność i niezawodność nie muszą się wiązać z brakiem estetyki. Te myjki będą pracować dla Państwa przez długie lata.

Nasza oferta jest na tyle różnorodna, że jesteśmy w stanie dobierać rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Strona WWW producenta

Nowości od firmy bene

Wszystkie produkty tego producenta